Договір публічної оферти

Згідно з українським законодавством, покупка будь-якого товару або послуги в інтернет-магазині прирівнюється до укладення договору купівлі-продажу. Ми - за обдумані покупки та розуміння прав кожної зі сторін, а тому публікуємо текст договору.

Увага! Оформлення вами замовлення в нашому інтернет-магазині автоматично підтверджує згоду з текстом договору публічної оферти.


КУПІВЛЯ-ПРОДАЖ ТОВАРІВ (ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ)

Цей договір адресований Покупцям і є офіційним і публічною пропозицією Продавця, в особі ФОП Каражбей Яни Олександрівни, який діє на підставі Виписки з ЄДР від 22.12.2016 р. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору (далі - Договір) про наступне:

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем.

1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і погоджується з його умовами, а також, в разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою виконання ним умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мета обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення

Відвідувач Сайту - особа, що здійснила перехід на сайт https://www.turkstyle.com.ua без розміщення Замовлення.

Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цього Договору і яка бажає розмістити Замовлення на сайті https://www.turkstyle.com.ua.

Покупець - Користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://www.turkstyle.com.ua.

Продавець - ФОП Каражбей Яни Олександрівни, який діє на підставі Виписки з ЄДР від 22.12.2016 р., заснована відповідно до Законодавства України, що веде управління сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою https://www.turkstyle.com.ua.

Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі інтернет за адресою https://www.turkstyle.com.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

Сайт - https://www.turkstyle.com.ua

Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, разом з цінами, назвами і описами товару. Також товар може супроводжуватися його зображенням.

Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною адресою, обраних на Сайті товарів.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Предметом цього Договору є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://www.turkstyle.com.ua

3.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

4. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості передачі кольору різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар описи / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться кожні 5 хвилин.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при оформленні замовлення, або іншим способом.

4.3. У разі анулювання повністю або частково оплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

4.4. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про заплановану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

4.6. Запланована дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або під час контрольного дзвінка Покупцеві.

5. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів і ціни доставки, яка дорівнює сумі, яка підлягає до сплати, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

5.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару, активних акцій та інших маркетингових пропозицій Продавця. Остаточна вартість Замовлення узгоджується з Покупцем під час телефонного дзвінка менеджера Продавця після оформлення Замовлення.

5.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:

  • готівковий розрахунок
  • безготівковий розрахунок

5.4. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.

5.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.

5.6. Ціна Товару, зазначена на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

5.7. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві, Покупець зобов'язаний повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І КОШТІВ

6.1. Повернення Товару належної якості:

Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не враховуючи день покупки. Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також в наявності документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару.

При відмові Покупця від Товару належної якості Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення.

Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 3 днів з дня повернення Товару.

6.2. Повернення Товару неналежної якості:

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії щодо зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (Законі України №1023-ХІІ «Про захист прав користувача», 12.05.1991).

Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості сплаченого Товару на банківську карту або готівкою.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1. Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.

8. ДОДАТКОВІ УМОВИ

8.1. Інтернет-магазин і сервіси можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без нього.

8.2. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.

8.3. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8.4. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору, про що зобов'язані попередити не пізніше, ніж за добу.

8.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

@turkstyle.shop
Підпишись на наш Instagram!
Отримай гарантовані знижки, не пропусти акції та розпродажі прямо зараз!